top of page

לימודי הייטק בביה"ס להייטק וסייבר של אוניברסיטת בר-אילן

המקום בו האקדמיה והתעשייה נפגשים!

לימודי הייטק בחזית הטכנולוגיה

ביה"ס לסייבר והייטק של אוניברסיטת בר-אילן מציע לימודי הייטק במגוון תחומים והוא המקום שבו האקדמיה פוגשת את התעשייה עתירת הידע.

 

ביה"ס הוקם על מנת לחבר בין הידע האקדמי, התעשייה והצרכים הנוכחים והמשתנים של עולם הייטק, ומציע לימודי הייטק אשר בבסיסם תוכניות לימודים עדכניות ורלוונטיות המשקפות את חזית הטכנולוגיה ואת ההתפתחויות האחרונות. לימודי הייטק וסייבר בסטנדרט אקדמי גבוה בתחומים מבוקשים כמו: אבטחת סייבר, טכנולוגיות ענן, FINOP, DevSecOps, אבטחת מידע, QA ועוד.

לימודי הייטק למתחילים ולבכירים

הלימודים נועדו להעניק הזדמנויות לקריירה בכמה מהענפים הצומחים ביותר בארץ וגם בעולם, וההכשרה מתאימה לאורך כל מסלול הקריירה – החל מלימודי הייטק למתחילים, ללא ניסיון או רקע קודם, השואפים לעשות את צעדיהם הראשונים בעולם ההייטק ועד למנהלים ולבכירים.

על אודות ערן שחם, מנהל ביה"ס ללימודי הייטק וסייבר

בראש בית הספר להייטק וסייבר עומד ערן שחם - יזם, יועץ אקדמי, מרצה עתיר ניסיון ומהוותיקים בארץ בתחום הסייבר. לערן שחם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום ההדרכה במגוון מסגרות, לרבות ניהול מרכזי הדרכה מורשים של חברות מובילות בתחום אבטחת המידע והווירטואליזציה (VMware, Forcepoint, Check Poin).

 

מר שחם הקים וניהל את חברת "מלם-תים הדרכה", מקבוצת מלם-תים, האחראית להכשרת 4000 עובדי הקבוצה, ניהל את קהילת אבטחת המידע בחברת מיקרוסופט ישראל ומשמש יועץ אקדמי הן באוניברסיטת בר-אילן והן במכללת סמי שמעון.

 

לצידו של מר שחם צוות מרצים מוכשר המונה מרצים בכירים מהתעשייה. הצוות מחויב למצוינות, רתום להצלחת הסטודנטים והסטודנטיות ומלווה אותם יד ביד לאורך כל הדרך.

רוצים לשמוע עוד על לימודי הייטק?
 

מדוע כדאי להשקיע בלימודי הייטק?

עולם הייטק הוא דינמי, מגוון ומתפתח, הוא משפיע כמעט על כל פן בחיינו ומציע שפע הזדמנויות לצמיחה. בוגרי לימודי הייטק אחראים לפתרון כמה מהאתגרים הגלובליים עימם העולם מתמודד, הם מטפחים חדשנות, מניעים קידמה חברתית וכלכלית ויוצרים פתרונות פורצי דרך. כך שהשקעה בלימודי הייטק היא השקעה אסטרטגית בהבנת הכלים והתהליכים המעצבים ומקדמים את עולמנו.

ויש עוד כמה סיבות ללמוד הייטק:

 •  לימודי הייטק מספקים את הידע, המיומנות והכישורים כדי לשגשג בשוק העבודה המודרני.

 • הלימודים מקנים הבנה עמוקה בטכנולוגיה העדכנית ביותר, והופכים את הבוגרים לנכס עבור מגוון רחב של מעסיקים.

 • פוטנציאל ההשתכרות של בוגרי לימודי הייטק הוא מהגבוהים במשק, וניתן להשתלב בחברות המציעות הטבות נדיבות.

 • מאחר שטכנולוגיה מיושמת בשלל תעשיות, תחומים ומגזרים בוגרי קורסי הייטק יכולים להשתלב בענפים המעניינים אותם וקרובים לליבם. בנוסף, מאחר שמיומנויות טכנולוגיות ניתנות להעברה בין תעשיות יש לבוגרים את הגמישות לעבוד בתחומים שונים.

 •  השפה הטכנולוגית היא שפה בינלאומית, אוניברסלית ומוסכמת המדוברת בכל העולם, לכן בוגרי לימודי הייטק של ביה"ס יכולים להשתלב הן בשוק העבודה המקומי והן בשוק העבודה הגלובלי.

 • מפיתוח מכשירים רפואיים מצילי חיים ועד לפיתוח אפליקציות המגנות על תשתיות -  לבוגרי לימודי הייטק יש גם את הכוח להשפיע לחיוב ולשנות את העולם.

 • לימודי הייטק מניחים את התשתית לקריירה מעניינת בתחום שלא מפסיק להשתנות, להתקדם ולהתפתח.

צפו ברמון הדר, בוגר קורס  CISO:

ומהם יתרונות לימודי הייטק בביה"ס להייטק וסייבר
באוניברסיטת בר-אילן?

 •  לבוגרי לימודי הייטק של ביה"ס מוענקת תעודה יוקרתית מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

 • הקורסים נלמדים בפורמט היברידי ומשלבים בין לימודים פרונטליים, בקמפוס, לבין לימודים מרחוק. בנוסף, כל הקורסים מוקלטים וזמינים לצפייה.

 • הלימודים מתקיימים בקמפוס הנחשב לאחד מהיפים בישראל, ובאווירה אקדמית נעימה המטפחת חדשנות. כמו כן, בקמפוס תשתית הטכנולוגיה העדכנית ביותר.

 • את לימודי ההייטק מעבירים מרצים בכירים ומומחים בתחומם, המגיעים ישירות מתעשיית ההייטק. הם מביאים עימם ניסיון מעשי, תובנות מהעולם האמיתי וידע חדשני ועדכני.

 • ביה"ס להייטק וסייבר של אוניברסיטת בר-אילן מקיים שיתופי פעולה עם יצרנים וארגונים בינלאומיים מובילים בתחומם, ביניהם: ISACA, Fortinet, AWS, VMware,  EC-Council.

 • מרבית הקורסים בביה"ס להייטק וסייבר של אוניברסיטת בר-אילן מוכרים לפיקדון חיילים משוחררים.

 •  במסגרת הלימודים בביה"ס מתכוננים לראיונות עבודה, משלימים פרויקטי גמר, עורכים סדנאות פרזנטציה ומכינים תיק עבודות.

 • בליבת הפילוסופיה שלנו נמצאת חדשנות וטיפוח יזמות בקרב הסטודנטים והסטודנטיות. לכן אנו פועלים על מנת להעצים אותם, לטפח מנהיגות ולעודד את הסטודנטים ליזום, לתכנן, לפתח ולהציג פרויקטים חדשניים.

 • צוות ביה"ס מלווה את הסטודנטים והסטודנטיות ומעניק ליווי אישי לבניית אסטרטגית קריירה.

 • מכיוון שעולם ההייטק אינו קופא על שמריו ומשתנה תדיר, לימודי ההייטק שלנו מעוצבים כדי לענות על הדרישות הדינמיות של התעשייה. תוכנית הלימודים מותאמת למגמות עכשוויות, היא רלוונטית, כוללת התמודדות עם אתגרים מהעולם האמיתי ותואמת את הצרכים המתפתחים של התעשייה עתירת הידע.

למידע על כל לימודי ההייטק בקורסים השונים בביה"ס להייטק וסייבר, הקליקו >>> כאן

 

לצפייה בסיפורה של מיטל שמר, בוגרת קורס BI&FinOps בביה"ס להייטק וסייבר של אוניברסיטת בר-אילן:

רוצים לשמוע עוד על לימודי הייטק?


 

bottom of page